Niewidoczna ortodoncja Invisalign

  1. Strona główna
  2. Niewidoczna ortodoncja Invisalign

Invisalign Katowice – Niewidoczne aparaty ortodontyczne 

Znana również jako „Niewidoczna ortodoncja Invisalign,” nasza specjalizacja obejmuje nowoczesne metody korekty nieprawidłowego wzrostu zębów, wykorzystując najnowocześniejsze podejście i technologie. Zapomnij o tradycyjnych metalowych aparatach – Aparat Invisalign to zaawansowany system leczenia ortodontycznego, który charakteryzuje się niemal niewidocznym wyglądem i precyzyjnym planem leczenia opartym na komputerowym obrazowaniu 3D. Dzięki przejrzystym nakładkom, specjalnie dostosowanym do każdego pacjenta, terapia przebiega komfortowo i efektywnie. Skorzystaj z wyjątkowego podejścia do estetycznej i skutecznej ortodoncji w Katowicach, eliminując obawy związane z noszeniem aparatu.

Niewidoczna ortodoncja Invisalign – Nakładki Invisalign

Nasz gabinet Ortodoncja Dabala Katowice, jest wyspecjalizowany gabinet w zakresie aparatów ortodontycznych Invisalign. Większość wykonanych przez nas zabiegów jest powiązana z korektą nieprawidłowego wzrostu zębów. W dawnych czasach wiązało się to z koniecznością długotrwałego noszenia metalowego aparatu na zębach. Bywało to niekomfortowe, aparat był dość widoczny i przez niektórych uważany za potencjalne źródło kompleksów. Na szczęście to już przeszłość – obecnie stosujemy całą gamę rozwiązań takich jak nakładki Invisalign Katowice które są praktycznie niewidzialne zarówno dla użytkownika jak i dla osób postronnych. Takie praktyki ortodoncyjne określamy jako: ,,Niewidoczna ortodoncja Invisalign”. Każdy przypadek będzie potraktowany przez nas z całą profesjonalną etykietą właściwą zawodowcom. Invisalign, Katowice to zdecydowanie dobre miejsce i czas żeby
pozbyć się problemów ze zgryzem.

Aparat Invisalign, Katowice:

Jest najbardziej dokładnym i zaawansowanym systemem leczenia ortodontycznego. To niemal niewidoczny sposób prostowania zębów. Dzięki zaawansowanej technologii komputerowego obrazowania 3D lekarz Invisalign przedstawia pacjentowi kompletny plan leczenia – od początkowego ustawienia zębów do uzyskania pożądanego ustawienia po zakończeniu leczenia. Następnie zostaje wykonany zestaw przejrzystych nakładek dostosowany specjalnie do konkretnego pacjenta. Zadaniem nakładek jest powolne przesuwanie zębów. Każdą nakładkę nosi się przez około tydzień. Następnie wymienia się ją na kolejną nakładkę z zestawu, która dalej stopniowo przesuwa
zęby w stronę planowanej pozycji końcowej. Czas leczenia określa specjalista ortodonta, lekarz
Invisalign.
Nakładki Invisalign służą do kontrolowanego i stopniowego przemieszczania zębów. W przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów w leczeniu Invisalign kontrolowany jest nie tylko zakres przemieszczenia się zębów w wyniki działania określonej nakładki, ale również czas przemieszczania. W związku z tym na każdym etapie leczenia mogą być przesuwane tylko wybrane zęby, dzięki czemu możliwe jest przyjmowanie pacjentów, którzy wcześniej nie mogli być leczeni aparatem stałym (na przykład ze względu na implanty zębowe lub mosty). Czas leczenia jest uzależniony od złożoności przypadku. Zazwyczaj jest krótszy od leczenia aparatem stałym.

Aparaty estetyczne, Katowice:

Jest to alternatywa dla pacjentów preferujących aparat mniej widoczny. Zamki w tych aparatach wykonane są
z materiałów przeźroczystych (tzw. zamki ceramiczne). Ich największą zaletą jest mniejsza widoczność. Nie są to jednak zamki tak wytrzymałe, jak zamki metalowe. Wykazują one większą kruchość. Z tego powodu w trakcie leczenia może dojść pęknięcia lub oderwania części zamka i wówczas musi być wymieniony na nowy.


Aparaty estetyczne – niewidoczna ortodoncja – Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Świętochłowice i cały Śląsk

Niewidoczna ortodoncja - invisalign

Zapraszamy do świata nowoczesnej ortodoncji w Ortodoncji Dabala Katowice, gdzie innowacyjna Niewidoczna Ortodoncja Invisalign stawia nowe standardy leczenia zębów. Nasz zespół wyspecjalizowanych ortodontów zatroszczy się nie tylko o efektywną korektę, ale również o Twój komfort i pewność siebie. Dzięki zaawansowanym technologiom, zapewniamy niemal niewidoczne aparaty, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.


Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną konsultację, podczas której nasi specjaliści omówią z Tobą plan leczenia, odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią korzyści, jakie oferuje Niewidoczna Ortodoncja Invisalign. Zadbaj o swój uśmiech już dziś – umów się na wizytę, a my zajmiemy się resztą!