Wybielanie regeneracyjne Prevdent®

  1. Strona główna
  2. Wybielanie regeneracyjne Prevdent®

Wybielanie zębów Katowice – Regeneracja szkliwa

Wybielanie zębów to nie tylko kwestia estetyki, ale także poczucia pewności siebie i zadowolenia z uśmiechu. W Ortodoncji Dabala oferujemy profesjonalne usługi wybielania, które pozwolą Ci osiągnąć jasny i promienny uśmiech. Nasze doświadczenie oraz nowoczesne metody wybielania sprawią, że rezultaty będą nie tylko widoczne, ale także trwałe. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, możemy dostosować procedurę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Odkryj, jak wybielanie zębów może odmienić Twój uśmiech i przyczynić się do podniesienia pewności siebie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, aby doświadczyć blasku zdrowego i białego uśmiechu.

Wybielane i regeneracja szkliwa jednocześnie? Teraz to możliwe!

W Ortodoncja Dąbała wybielamy zęby najnowocześniejszym systemem Prevdent®. Jest to system wybielania i naprawy szkliwa, który łączy w sobie aktywnie wybielający zęby nadtlenek wodoru i nanocząsteczki hydroksyapatytu, które remineralizują szkliwo. Dzięki temu w czasie jednego zabiegu uzyskujemy efekt pięknie wybielonych i wzmocnionych zębów z maksymalnie zmniejszoną potencjalną nadwrażliwością. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem wybielającym zęby w tym systemie i można nas znaleźć na stronie www.zdrowabiel.pl/gabinety/ .

Efekt wybielania zależy od indywidualnych predyspozycji oraz wyjściowego koloru zęba. Systemem Prevdent® jesteśmy w stanie wybielić zęby nawet o 8 odcieni! Aby utrzymać efekt wybielenia jak najdłużej to możliwe, należy zgłaszać się regularnie co pół roku na wizytę higienizacyjną oraz zachować prawidłową higienę domową.

Jak się przygotować?

  • Umów się na konsultację. Ocenimy czy kwalifikujesz się do wybielania zębów oraz przedstawimy plan działania.
  • Wykonaj higienizację- dla najlepszego efektu wizualnego należy wcześniej profesjonalnie oczyścić zęby. Również dziąsła muszą być w dobrej kondycji, aby móc nałożyć barierę ochronną podczas wybielania.
  • Wylecz zęby, które lekarz do tego zakwalifikował. Zabiegu wybielania nie przeprowadza się na zębach z ubytkami.
  • Przed wizytą na której będziemy wybielać Twoje zęby koniecznie się najedz i napij! Cała wizyta, czyli zabezpieczenie tkanek miękkich, wybielanie oraz instruktaż i zalecenia pozabiegowe, trwa ok. 2,5h. Następnie przez 2h bezpośrednio po wizycie należy powstrzymać się od jedzenia i picia.
  • Na wizycie możesz sobie posłuchać ulubionego podcastu, obejrzeć serial czy poczytać książkę- najważniejsze to nie ruszać głową i utrzymać jej pozycję ustaloną przez osobę wykonującą zabieg.
  • 24h po zabiegu wybielania zębów systemem Prevdent® należy stosować białą dietę- nie jedz i nie pij nic, co zostawiłoby trudną plamę na białej koszuli. Należy również unikać produktów kwaśnych i gazowanych oraz zrezygnować z palenia papierosów i używania kolorowych pomadek do ust/szminek.
Wybielanie zębów estetyka stomatologiczna
efekt wybielania zębów

Zadbaj o swoje zdrowie jamy ustnej i uśmiech – umów się na wizytę już dziś!