Gabinet ortodontyczny – Specjalista Invisalign Katowice

„Dąbała Ortodoncja” to nowoczesny i wysoko wyspecjalizowany gabinet zajmujący się tylko jedną dziedziną stomatologii: ortodoncją. Nasz gabinet został stworzony w celu umożliwienia pacjentom uzyskania najlepszych efektów leczenie wad zgryzu oraz pięknego uśmiechu poprzez najnowsze i najskuteczniejsze metody leczenia.
Dąbała Ortodoncja, invisalign katowice oferuje nowoczesne metody leczenia ortodonctycznego oparte o aparaty invisalign. Stawiamy na jakość, stosunek jakości do ceny i nienaganną obsługę klienta. Twój uśmiech to nasza pasja! Najbardziej satysfakcjonującą częścią naszej codziennej pracy jest przemiana Twojego uśmiechu, Twoje doświadczenie, pozytywne emocje i szczęście, które zdołamy Ci dać. Jeśli szukasz najwyższej jakości, trwałości i piękny uśmiech, z pewnością jesteśmy kliniką, która Ci w tym pomoże.

myślałeś o prostowaniu zębów? Invisalign może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem

Nasz zespół

Ortodoncja Dąbała (Specjalista Invisalign Katowice) to przede wszystkim wykwalifikowany zespół. Posiadamy kompetentny, doskonały i entuzjastyczny personel, aby zadbać o naszych pacjentach i doskonale poradzićz  najbardziej wymagającym problemom ortodontycznym,

Specjalista Ortodonta Katowice
Lek. Stom. Maciej Dąbała Specjalista Ortodonta Invisalign
Ukończył Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie (2011). Specjalizację z ortodoncji uzyskał w 2016 roku. Dr Maciej Dąbała, ortodonta, Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Brał czynny udział, m.in. w organizacji dwóch Zjazdów PTO: w Warszawie (2010) i Kazimierzu Dolnym (2013). Jako wykładowca akademicki prowadził zajęcia z ortodoncji na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Zabrzu. Współpracuje z wybranymi gabinetami stomatologicznymi, m.in. w Lublinie, Katowicach, Chorzowie, Tarnowskich Górach i Mysłowicach. Uczestniczył w Polsce i za granicą w kilkudziesięciu specjalistycznych kursach doskonalących umiejętności ortodontyczne. Publikował jako współautor artykuły i komunikaty ortodontyczne. Biegle posługuje się językiem angielskim.
Anna Wieczorek Higienistka Stomatologiczna
Dyplomowana higienistka stomatologiczna, absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Zabrzu na kierunku Higiena stomatologiczna. Obecnie kontynuuje naukę w tym kierunku, studiując Zdrowie Publiczne ze specjalnością Higiena dentystyczna na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ambitna, bardzo wysoko stawia sobie poprzeczkę rozwoju i samorealizacji. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę i kompetencje, uczestnicząc w różnych szkoleniach, kursach i konferencjach. Od początku swojej pracy związana głównie z ortodoncją, która jako własne doświadczenie i przeżycie wpłynęła na wybór takiej ścieżki zawodowej. Zadowolony pacjent daje jej bardzo dużą satysfakcję. Chętnie pomoże i bazując na rzetelnej wiedzy oraz własnych doświadczeniach doradzi we wszelkich problemach dotyczących higieny i codziennych rozterek związanych z leczeniem ortodontycznym.
Michalina Kasza Technik Stomatologiczny
Zawsze przyjaźnie nastawiona do pacjentów, pomocna i wyrozumiała chętnie udzieli informacji na temat usług świadczonych przez nasz gabinet. Posiada wieloletnie doświadczenie jako rejestratorka oraz asystentka medyczna.

Certyfikaty


Dr Maciej Dąbała – Specjalista Invisalign Katowice